Price:
154 €
Sold out!
Unit price:
0.17 €/kg.
Year energy price:
360 €

Pellets on pallet 896 kg

896 kilograms pallet

Pellets on pallet
Kuido Kuul OÜ
Tallinn, Pääsküla

Price:
178 €
Unit price:
0.18 €/kg.
Year energy price:
380 €

Pellets on pallet 975 kg

975 kilograms pallet

Pellets on pallet
Kuido Kuul OÜ
Tallinn, Pääsküla

Price:
180 €
Unit price:
0.18 €/kg.
Year energy price:
380 €

Pellets on pallet 975 kg

975 kilograms pallet

Pellets on pallet
Briketipoisid OÜ
Tallinn

Price:
180 €
Unit price:
0.19 €/kg.
Year energy price:
390 €

Pellets on pallet 960 kg

960 kilograms pallet

Pellets on pallet
Best Firewood Baltic OÜ
Tallinn, Männiku

Price:
180 €
Unit price:
0.18 €/kg.
Year energy price:
380 €

Pellets on pallet 975 kg

975 kilograms pallet

Pellets on pallet
Briketipoisid OÜ
Tallinn

Price:
190 €
Unit price:
0.19 €/kg.
Year energy price:
410 €

Pellets on pallet 975 kg

975 kilograms pallet

Pellets on pallet
Ipec OÜ
Maardu

Price:
210 €
Inactive
Unit price:
0.22 €/kg.
Year energy price:
460 €

Pellets on pallet 960 kg

960 kilograms pallet

Pellets on pallet
Asalto OÜ
Tallinn, Kristiine

Price:
215 €
Unit price:
0.22 €/kg.
Year energy price:
460 €

Pellets on pallet 975 kg

975 kilograms pallet

Pellets on pallet
Briketimeistrid OÜ
Tallinn

Price:
215 €
Unit price:
0.22 €/kg.
Year energy price:
460 €

Pellets on pallet 975 kg

975 kilograms pallet

Pellets on pallet
Livnord Invest OÜ
Raasiku vald, Harjumaa

Price:
225 €
Sold out!
Unit price:
0.23 €/kg.
Year energy price:
490 €

Pellets on pallet 960 kg

960 kilograms pallet

Pellets on pallet
OÜ Goodland Grupp (Viimsi kütteladu)
Tallinn, Lasnamäe