Hind:
152 €
Tüki hind:
0.15 €/kg.
Aasta energia hind:
320 €

Graanulid alusel 1000 kg

1000 kilogrammi alusel

Graanulid alusel
CP Invest & Consult OÜ
Mõniste vald, Võrumaa

Hind:
168 €
Tüki hind:
0.17 €/kg.
Aasta energia hind:
350 €

Graanulid alusel 1000 kg

1000 kilogrammi alusel

Graanulid alusel
CP Invest & Consult OÜ
Mõniste vald, Võrumaa

Hind:
158 €
Tüki hind:
0.18 €/kg.
Aasta energia hind:
370 €

Graanulid alusel 896 kg

896 kilogrammi alusel

Graanulid alusel
CP Invest & Consult OÜ
Mõniste vald, Võrumaa

Hind:
162 €
Tüki hind:
0.18 €/kg.
Aasta energia hind:
380 €

Graanulid alusel 896 kg

896 kilogrammi alusel

Graanulid alusel
CP Invest & Consult OÜ
Mõniste vald, Võrumaa

Hind:
162 €
Tüki hind:
0.18 €/kg.
Aasta energia hind:
380 €

Graanulid alusel 896 kg

896 kilogrammi alusel

Graanulid alusel
CP Invest & Consult OÜ
Mõniste vald, Võrumaa

Hind:
180 €
Suletud
Tüki hind:
0.18 €/kg.
Aasta energia hind:
380 €

Graanulid alusel 975 kg

975 kilogrammi alusel

Graanulid alusel
REMAS Grupp OÜ
Tallinn, Männiku

Hind:
190 €
Tüki hind:
0.20 €/kg.
Aasta energia hind:
410 €

Graanulid alusel 960 kg

960 kilogrammi alusel

Graanulid alusel
Best Firewood Baltic OÜ
Tallinn, Männiku

Hind:
195 €
Tüki hind:
0.22 €/kg.
Aasta energia hind:
450 €

Graanulid alusel 896 kg

896 kilogrammi alusel

Graanulid alusel
Eesti Puu OÜ
Harku vald, Harjumaa

Hind:
225 €
Tüki hind:
0.23 €/kg.
Aasta energia hind:
490 €

Graanulid alusel 960 kg

960 kilogrammi alusel

Graanulid alusel
OÜ Goodland Grupp (Viimsi kütteladu)
Tallinn, Lasnamäe