Hind:
154 €
Otsas!
Tüki hind:
0.17 €/kg.
Aasta energia hind:
360 €

Graanulid alusel 896 kg

896 kilogrammi alusel

Graanulid alusel
Kuido Kuul OÜ
Tallinn, Pääsküla

Hind:
178 €
Tüki hind:
0.18 €/kg.
Aasta energia hind:
380 €

Graanulid alusel 975 kg

975 kilogrammi alusel

Graanulid alusel
Kuido Kuul OÜ
Tallinn, Pääsküla

Hind:
180 €
Tüki hind:
0.18 €/kg.
Aasta energia hind:
380 €

Graanulid alusel 975 kg

975 kilogrammi alusel

Graanulid alusel
Briketipoisid OÜ
Tallinn

Hind:
180 €
Tüki hind:
0.18 €/kg.
Aasta energia hind:
380 €

Graanulid alusel 975 kg

975 kilogrammi alusel

Graanulid alusel
Briketipoisid OÜ
Tallinn

Hind:
180 €
Tüki hind:
0.19 €/kg.
Aasta energia hind:
390 €

Graanulid alusel 960 kg

960 kilogrammi alusel

Graanulid alusel
Best Firewood Baltic OÜ
Tallinn, Männiku

Hind:
190 €
Tüki hind:
0.19 €/kg.
Aasta energia hind:
410 €

Graanulid alusel 975 kg

975 kilogrammi alusel

Graanulid alusel
Ipec OÜ
Maardu

Hind:
215 €
Tüki hind:
0.22 €/kg.
Aasta energia hind:
460 €

Graanulid alusel 975 kg

975 kilogrammi alusel

Graanulid alusel
Briketimeistrid OÜ
Tallinn

Hind:
215 €
Tüki hind:
0.22 €/kg.
Aasta energia hind:
460 €

Graanulid alusel 975 kg

975 kilogrammi alusel

Graanulid alusel
Livnord Invest OÜ
Raasiku vald, Harjumaa

Hind:
210 €
Suletud
Tüki hind:
0.22 €/kg.
Aasta energia hind:
460 €

Graanulid alusel 960 kg

960 kilogrammi alusel

Graanulid alusel
Asalto OÜ
Tallinn, Kristiine

Hind:
225 €
Otsas!
Tüki hind:
0.23 €/kg.
Aasta energia hind:
490 €

Graanulid alusel 960 kg

960 kilogrammi alusel

Graanulid alusel
OÜ Goodland Grupp (Viimsi kütteladu)
Tallinn, Lasnamäe