Turbabrikett alusel 850 kg


Turbabrikett alusel 850 kg

Turbabrikett alusel 850 kg

Hind 135

Uuendatud: 13.10.2021 Toote hind võib olla tänaseks aegunud.

Niiskustase
Kuiv (alla 20% niiskust)
Pakend
Alus 850 kg
Kütteväärtus
3333 kWh/m3
1 kWh hind
0.036€
Kategooria
Brikett alusel
Tarnija
Peat Mill OÜ
Transport
Harjumaa, Hiiumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa, Jõgevamaa, Läänemaa, Lääne-Virumaa, Pärnumaa, Põlvamaa, Raplamaa, Saaremaa, Tartumaa, Valgamaa, Viljandimaa, Võrumaa
Transpordi hind
0.5 EUR/km

Turbabrikett
Müüme kohapeal turbabriketti euroalusel.

Pakume briketti ka koos transpordiga. Transpordi hinnapakkumise saamiseks võtke ühendust:

Tel: +372 730 3688
E-post: info@peatmill.ee

*Hulgihinda alates kümnest alusest küsige meie eelmainitud üldkontaktidelt

Turbabrikett on sõelutud ja kuivatatud freesturbast suure rõhu all pressitud tihedad korrapärase kujuga briketid. Turbabrikett on väga hea küttematerjal eelkõige pliidi all ja eramute kateldes, sobib põletamiseks ka gaasikateldes.

Kütteväärtus 4,5 – 4,6 MWh/t
Väävlisisaldus max 0,3 %
Mõõtmed 184 x 70 x 22 mm
Niiskuse sisaldus 15-18 %
Tuhasisaldus max 8 %

Kasutamine

Turbabrikett on väga hea küttematerjal eelkõige eramute ja suvilate küttekolletes – ahjus, pliidi all ja keskküttekateldes. Samuti sobib turbabrikett põletamiseks kaminates ja saunaahjudes. Turbabrikett on kütteväärtuselt võrreldes õhkkuivade segapuu halgudega 1,4 korda parem (segapuu halgude kütteväärtus 25% niiskuse juures on umbes 3,5 MWh/t, turbabrikett omab arvestusliku niiskuse juures kütteväärtust 4,5 MWh/t). Ühes tonnis turbabriketis sisaldub ligikaudu sama palju energiat kui 3,8 ruumimeetris õhkkuivades küttepuudes.

Süütamine

Turbabrikett tuleks süüdata pigem pealtpoolt, selleks sobivad kõige paremini süütetabletid või kuivad puuhalud. Samuti süttib turbabrikett paremini, kui jätta brikettide vahele piisavalt õhku.

Koos puitbriketi või halupuudega kasutatav turbabrikett tuleks küttekoldes süüdata samuti pealtpoolt. Kui küttematerjali alt süüdatakse, nagu seni veel valdavalt tehakse, siis süttib korraga liiga suur hulk kütust, mis põleb kiiresti ära.

Kõik tooted: Brikett alusel

Hinna ajalugu


Loading...