Price:
100 €
Unit price:
0.20 €/kg.
Year energy price:
650 €

Briquette on pallet 500 kg

500 kilograms pallet

Briquette on pallet
Eurobrikett OÜ
Tartu, Veeriku

Price:
100 €
Unit price:
0.21 €/kg.
Year energy price:
680 €

Briquette on pallet 480 kg

480 kilograms pallet

Briquette on pallet
Eurobrikett OÜ
Tartu, Veeriku

Price:
100 €
Unit price:
0.20 €/kg.
Year energy price:
650 €

Briquette on pallet 500 kg

500 kilograms pallet

Briquette on pallet
Eurobrikett OÜ
Tartu, Veeriku

Price:
100 €
Unit price:
0.20 €/kg.
Year energy price:
650 €

Briquette on pallet 500 kg

500 kilograms pallet

Briquette on pallet
Eurobrikett OÜ
Tartu, Veeriku

Price:
105 €
Unit price:
0.22 €/kg.
Year energy price:
710 €

Briquette on pallet 480 kg

480 kilograms pallet

Briquette on pallet
OÜ Goodland Grupp (Viimsi kütteladu)
Tallinn, Lasnamäe

Price:
105 €
Unit price:
0.21 €/kg.
Year energy price:
690 €

Briquette on pallet 500 kg

500 kilograms pallet

Briquette on pallet
OÜ Goodland Grupp (Viimsi kütteladu)
Tallinn, Lasnamäe

Price:
105 €
Unit price:
0.22 €/kg.
Year energy price:
710 €

Briquette on pallet 480 kg

480 kilograms pallet

Briquette on pallet
OÜ Goodland Grupp (Viimsi kütteladu)
Tallinn, Lasnamäe

Price:
115 €
Unit price:
0.23 €/kg.
Year energy price:
750 €

Briquette on pallet 500 kg

500 kilograms pallet

Briquette on pallet
Briketimeistrid OÜ
Tallinn

Price:
120 €
Unit price:
0.22 €/kg.
Year energy price:
730 €

Briquette on pallet 540 kg

540 kilograms pallet

Briquette on pallet
Briketimeistrid OÜ
Tallinn

Price:
125 €
Unit price:
0.25 €/kg.
Year energy price:
820 €

Briquette on pallet 500 kg

500 kilograms pallet

Briquette on pallet
Briketimeistrid OÜ
Tallinn

Price:
160 €
Unit price:
0.16 €/kg.
Year energy price:
520 €

Briquette on pallet 1000 kg

1000 kilograms pallet

Briquette on pallet
Briketimeistrid OÜ
Tallinn

Price:
170 €
Sold out!
Unit price:
0.18 €/kg.
Year energy price:
580 €

Briquette on pallet 960 kg

960 kilograms pallet

Briquette on pallet
Best Firewood Baltic OÜ
Tallinn, Männiku

Price:
179 €
Unit price:
0.19 €/kg.
Year energy price:
610 €

Briquette on pallet 960 kg

960 kilograms pallet

Briquette on pallet
Eesti Puu OÜ
Harku vald, Harjumaa

Price:
180 €
Inactive
Unit price:
0.17 €/kg.
Year energy price:
560 €

Briquette on pallet 1050 kg

1050 kilograms pallet

Briquette on pallet
Asalto OÜ
Tallinn, Kristiine

Price:
180 €
Unit price:
0.19 €/kg.
Year energy price:
610 €

Briquette on pallet 960 kg

960 kilograms pallet

Briquette on pallet
Briketimeistrid OÜ
Tallinn

Price:
180 €
Unit price:
0.19 €/kg.
Year energy price:
610 €

Briquette on pallet 960 kg

960 kilograms pallet

Briquette on pallet
Eurobrikett OÜ
Tartu, Veeriku

Price:
180 €
Unit price:
0.18 €/kg.
Year energy price:
590 €

Briquette on pallet 1000 kg

1000 kilograms pallet

Briquette on pallet
Eurobrikett OÜ
Tartu, Veeriku

Price:
180 €
Unit price:
0.19 €/kg.
Year energy price:
610 €

Briquette on pallet 960 kg

960 kilograms pallet

Briquette on pallet
Best Firewood Baltic OÜ
Tallinn, Männiku

Price:
185 €
Unit price:
0.19 €/kg.
Year energy price:
620 €

Briquette on pallet 970 kg

970 kilograms pallet

Briquette on pallet
Briketimeistrid OÜ
Tallinn

Price:
185 €
Unit price:
0.19 €/kg.
Year energy price:
600 €

Briquette on pallet 1000 kg

1000 kilograms pallet

Briquette on pallet
Eurobrikett OÜ
Tartu, Veeriku

Price:
189 €
Unit price:
0.18 €/kg.
Year energy price:
590 €

Briquette on pallet 1050 kg

1050 kilograms pallet

Briquette on pallet
Eesti Puu OÜ
Harku vald, Harjumaa

Price:
190 €
Unit price:
0.19 €/kg.
Year energy price:
620 €

Briquette on pallet 1000 kg

1000 kilograms pallet

Briquette on pallet
OÜ Goodland Grupp (Viimsi kütteladu)
Tallinn, Lasnamäe

Price:
190.05 €
Unit price:
0.20 €/kg.
Year energy price:
650 €

Briquette on pallet 960 kg

960 kilograms pallet

Briquette on pallet
OÜ Goodland Grupp (Viimsi kütteladu)
Tallinn, Lasnamäe

Price:
195 €
Unit price:
0.20 €/kg.
Year energy price:
660 €

Briquette on pallet 960 kg

960 kilograms pallet

Briquette on pallet
OÜ Goodland Grupp (Viimsi kütteladu)
Tallinn, Lasnamäe

Price:
220 €
Unit price:
0.23 €/kg.
Year energy price:
750 €

Briquette on pallet 960 kg

960 kilograms pallet

Briquette on pallet
Briketimeistrid OÜ
Tallinn